Realizacje

nowoczesne technologie internetowe...

1. PRACOLINIA - portal pracy i promocji Agencji Pracy

Klient
INTEVICOM
Data
wrzesień 2012
Technologia
Ruby on Rails

Pracolinia.pl - portal pracy i promocji Agencji Pracy. "Tworzyliśmy go z wielką pasją i zaangażowaniem. Chcemy, aby świadczone przez portal usługi jak najlepiej łączyły potrzeby agencji pracy, pracodawców jak i pracowników. Dzięki temu mamy nadzieję bardzo dobrze realizować Państwa oczekiwania - czyli oczekiwania każdego z użytkowników portalu".

Zobacz projekt online

 


2. KATALOGIS - scalamy świat logistyki i transportu

Klient
DGL Polska Sp. z o.o.
Data
marzec 2012
Technologia
Ruby on Rails

Katalogis.net to kompleksowy i rzetelny katalog branży transportowej, logistycznej i spedycyjnej.

Do tej pory na rynku nie było jednego, katalogu branży transportowej i logistycznej, który zawierałby kompleksową prezentację oferty rynkowej branży TSL, a jednocześnie zapewniałby odpowiednie usystematyzowanie wpisów, przejrzystość i wysoki poziom merytoryczny. Tym właśnie jest Katalogis.net.

Zobacz projekt online

3. SYKOMAT - świat drzwi i podłóg

Klient
Sykomat Sp. z o.o.
Data
czerwiec 2012
Technologia
Zend Framework

Sykomat.com.pl Sykomat to jeden z liderów profesjonalnej sprzedaży podłóg i drzwi. Jesteśmy jednym z największych przedstawicieli znanych i cenionych producentów takich jak: PORTA DRZWI, GERDA, BARLINEK, INVADO, DRE, MASONITE, BALTIC WOOD, VILLADORA, VERTE, DELTA, CAL, BALTERIO, DLH, DOCAVI.

Zobacz projekt online

O firmie

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania webowego - czyli oprogramowania, które działa przez przeglądarki internetowe.
Zobacz więcej...

Dlaczego my?

Kontakt